W dniu 2 października 2019 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

W piątek 4 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole IX ŚWIATOWY DZIEN TABLICZKI MNOŻENIA pod hasłem: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

Czytaj więcej...

W ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Łodzi wydało komiks Tomasza Wilczkiewicza „Waleczny Tadzio”, upamiętniający postać Tadeusza Jeziorowskiego, przedstawiciela pokolenia, które z bronią w ręku, często za cenę życia, musiało walczyć o niepodległość Rzeczypospolitej.

Czytaj więcej...

20 września 2019 r. uczniowie klas V a, c, d wzięli udział w wycieczce autokarowej do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

Czytaj więcej...

20 września dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Czytaj więcej...

W dniu 11 września dzieci z oddziału przedszkolnego i klas pierwszych spotkały się z asp. sztab. Marcinem Świerczyńskim, funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Zelowie, który opowiedział o kilku podstawowych przepisach ruchu drogowego, m.in. o tym, jak należy zachować się na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną i bez niej oraz w co powinny być wyposażone dzieci idące do szkoły.

Czytaj więcej...

W dniu 6 września nasza szkoła zamieniła się w wielką czytelnię. To wszystko za sprawą akcji Narodowe Czytanie, która z inicjatywy Prezydenta RP organizowana jest od 2012 roku.

Czytaj więcej...

2 września rozpoczął się rok szkolny 2019/2020. Społeczność szkolną powitał nowy dyrektor szkoły Pani Gabriela Malinowska.

Czytaj więcej...

Zelowski Dom Kultury zaprosił uczniów  naszej szkoły do udziału w projekcie Kolorowa Lokomotywa  - Na zielonym szlaku 2019.

Czytaj więcej...

 Wyprawka ucznia klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 - zobacz