W dniu 15 maja bieżącego roku w Domu Kultury w Zelowie odbył się konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej „Świerszczykowe wierszyki” w ramach projektu „Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką – Świerszczykowe wierszyki 2018”.

Czytaj więcej...

Kolejny Tydzień Bezpieczeństwa za nami.

Czytaj więcej...

W dniu 8 maja 2018 r. uczniowie klas I a i b odwiedzili malowniczą Dolinę Skrzatów we Florentynowie, w której czas się zatrzymał.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas III a i III d 7 maja 2018 r. byli na wycieczce na Górze Kamieńsk, która została usypana z odpadów uzyskanych w trakcie wydobywania węgla brunatnego.

Czytaj więcej...

30 kwietnia w naszej szkole odbył się apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Czytaj więcej...

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych młodych recytatorów, którzy z ogromnym zaangażowaniem reprezentowali "Czwórkę" w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. "Wieje, pada, grzeje - zjawiska meteorologiczne w przyrodzie" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Łobudzicach.

Czytaj więcej...

20 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły wzięły udział w XVI Gminnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej pod hasłem: „CZYSTE POWIETRZE MAMY GDY O ŚRODOWISKO DBAMY” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 im. J. Brzechwy w Zelowie.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas trzecich uczestniczą w Projekcie Powszechnej Nauki Pływania „Umiem Pływać”.

Czytaj więcej...

Obchody Dni Ziemi w naszej szkole przebiegały pod hasłem „Razem dla czystego powietrza”.

Czytaj więcej...

13 kwietnia 2018 r. w Publicznym Gimnazjum w Szczercowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Czytaj więcej...

12 kwietnia w szkolnych ławkach zasiedli uczniowie klas IV – VI uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Leon” z zakresu języka polskiego z elementami ortografii.

Czytaj więcej...

W kwietniu uczniowie IV a i IV b przygotowali projekt dotyczący Polski. Wszyscy bardzo solidnie zrealizowali swoje zadania.

Czytaj więcej...

Jak co roku, od 8 już lat, Zelów stał się jednym z przystanków upamiętniających gen. broni Tadeusza Buka.

Czytaj więcej...

W dniu 4 IV 2018 roku odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Plastyczny „Ewangelia w oczach dziecka” pod hasłem „Tajemnice Różańca Świętego”.

Czytaj więcej...

W marcu miały miejsce w naszej szkole trzy konkursy językowe.

Czytaj więcej...