10.06.2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w przedszkolnych zawodach sportowych pod hasłem „Nie marnujemy wody”, które odbyły się w Przedszkolu Samorządowym nr 1 im. M. Konopnickiej w Zelowie.

Celem spartakiady było promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, poznanie i przestrzeganie sportowej rywalizacji. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział w różnych konkurencjach sportowych z użyciem wody. Pięcioosobowa drużyna starała się wykonywać prawidłowo wszystkie konkurencje i zdobyć jak najwięcej punktów. Każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową w postaci sprzętu sportowego. Niesamowitym sportowym emocjom sprzyjała piękna słoneczna pogoda.