2 września rozpoczął się rok szkolny 2019/2020. Społeczność szkolną powitał nowy dyrektor szkoły Pani Gabriela Malinowska.

 

 Została ona przywitana w progach Czwórki przez zacnych gości: Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Elżbietę Pajewską oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Dominika Szajblera. Obecni na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego byli również: ks. Prałat Jacek Ambroszczyk - Proboszcz Parafii Rzymsko – Katolickiej w Zelowie i ks. Tomasz Pieczko - Proboszcz Parafii Ewangelicko – Reformowanej w Zelowie.

Uroczystość zaszczycił także swoją obecnością Poseł na Sejm RP Dariusz Kubiak, który w przemiły sposób powitał uczniów i nauczycieli w nowym roku szkolnym.
Stanowisko wicedyrektor naszej szkoły z dniem 1 września 2019 r. objęła Pani Katarzyna Sztanka.
W trakcie części artystycznej nie zabrakło minuty ciszy dla poległych w walkach o naszą wolność 80. lat temu. Uczczono tym samym pamięć tych, którzy brali udział w działaniach II wojny światowej. Uczniowie powitali swoich kolegów wierszem, piosenkami i wieloma uśmiechami.

Kochani Uczniowie! Życzymy Wam, aby ten rok był pełen wyzwań, radości, przyjaźni, rozbudził w Was ciekawość świata i dał mnóstwo frajdy w odnajdywaniu odpowiedzi na nurtujące nas wszystkich pytania!

Drodzy Rodzice! Oby ten nadchodzący czas był dla Was przepełniony dumą z Waszych pociech i szczęściem z czasu z nimi spędzanego!

Wspaniali Pedagodzy! Wam życzymy dystansu, ciepła, poczucia wspólnoty i niczym niezmąconego spokoju.