24 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie miał miejsce XIII Międzyszkolny Konkurs Gramatyki Angielskiej ,,English Grammar Practice”, w którym wzięło udział 15 uczniów z pięciu szkół z terenu Gminy Zelów.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI a – Bartosz Pospiszył, Maja Słomian i Marta Szajbler. Uczestnicy konkursu rozwiązywali niezwykle trudne zadania gramatyczne w formie pisemnej. Najlepszy wynik w zmaganiach z angielską gramatyką osiągnął Bartosz Pospiszył zajmując trzecie miejsce. Tuż za nim, na czwartym miejscu uplasowała się Marta Szajbler.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i liczymy na sukces podczas słownikowego konkursu, który odbędzie się na terenie naszej szkoły 19 maja.

Opiekunem młodych anglistów jest pani Iwona Bednarek.