10 maja 2017 roku uczniowie klasy II b i II d uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia, gdzie zwiedzali i podziwiali niezwykły ogród zoologiczny.

Mieli okazję z bliska zobaczyć ogromną ilość odmian i gatunków zwierząt, przepiękną rafę koralową, oraz bujną roślinność. Szczególną uwagę naszych dzieci zwróciło Afrykarium ze swoim nowoczesnym rozwiązaniem architektonicznym i unikatowym na skalę światową kompleksem wodnym, wywołującym iluzję przebywania w głębiach.
Nie mniej ciekawym miejscem, wywołującym zachwyt wśród uczniów, okazał się Ogród Japoński. Powstał on z podziwu dla japońskiej sztuki ogrodowej, a w jego tworzeniu brali udział specjaliści z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Całodzienna wycieczka była wyczerpująca, ale uczniowie wrócili do domów bardzo szczęśliwi i zadowoleni.