Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy w historii rywalizacji sportowej na szczeblu wojewódzkim Orlikowej Ligi Mistrzów w Grach i Zabawach zajęli pierwsze miejsce. Złote medale, puchar i najwyższe miejsce na podium uczniowie z Czwórki wywalczyli 2 czerwca 2017 r. w Buczku, wygrywając z drużynami z Łodzi, Skierniewic i Buczku. Podczas zawodów nasi uczniowie wykazali się nie tylko wysoką sprawnością fizyczną, ale przede wszystkim dużą walecznością i zaangażowaniem. W miesiącu maju również bardzo dobrze zaprezentowali się podczas półfinału wojewódzkiego w Łodzi, zajmując pierwsze miejsce w swojej serii.

Młodych sportowców i ich zmagania w Buczku obserwowali i dopingowali: Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski, Dyrektor Kancelarii Marszałka Województwa Łódzkiego Pan Marcin Młynarczyk, Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Pani Barbara Wożniak, Dyrektor Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Łodzi Pan Mariusz Kuświk oraz Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku Pani Renata Nowicka.

Szkołę Podstawową nr 4 w Zelowie reprezentowali:

Sandra Pawlak, Iga Stańka, Nikola Badziak, Aleksandra Boroń, Zuzanna Daroch, Oskar Żyszkiewicz, Nataniel Hofman, Adrian Stankiewicz, Igor Stanisławski, Cyprian Rudzki, Maja Bara, Julia Majewska, Kinga Zagrodzińska, Weronika Sztanka, Wiktoria Kuśmierowska, Wojciech Tokarczyk, Brian Ibok Nikodem Joachimiak, Mateusz Kieraś, Igor Sobolewski, Julia Nowicka, Sylwia Morek, Wiktoria Madej, Julia Trąbacz, Nadia Jarkowska, Bartosz First, Miłosz Lewera, Wiktor Lodczyk, Szymon Badziak, Adam Otręba, Kornelia Nowak, Maja Woźniak, Aleksandra Żyra, Julia Kalwinek, Julia Idasiak, Szymon Boroń, Szymon Maciejewski, Adam Wiewiórowski, Norbert Gwiazdowski, Maciej Cieślak.

Dziękujemy naszym zawodnikom za włożony trud i życzymy dalszych sukcesów sportowych.