21 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie odbyło się podsumowanie projektu „Witaj, wiosno”. W ramach przedsięwzięcia został przeprowadzony Gminny Konkurs Przyrodniczo - Plastyczny „Skarby przyrody w województwie łódzkim”.

Tego dnia odbył się także Gminny Konkurs Wiedzy Ekologiczno - Przyrodniczej „Poznajemy skarby przyrody w województwie łódzkim”. Uczestniczyli w nim uczniowie ze szkół podstawowych gminy Zelów. W szkole został zorganizowany happening, podczas którego dzieci pożegnały „zimę” i przywitały „wiosnę” oraz obejrzały przedstawienie pt. „Pan gór i lasów” przygotowane przez uczniów klasy III c.
Podczas podsumowania projektu wręczono nagrody zwycięzcom konkursów.
Nagrody dla uczestników konkursów zostały zakupione ze środków Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.

Nagrody i wyróżnienia w Gminnym Konkursie Ekologiczno - Plastycznym „Skarby przyrody w województwie łódzkim” oraz w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologiczno - Przyrodniczej „Poznajemy skarby przyrody w województwie łódzkim” - zobacz