Grudzień to czas podsumowań. I takie właśnie miało miejsce 14 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie kiedy to odbyła się uroczystość podsumowania sportowego roku szkolnego 2015/2016, którego najważniejszym punktem było wyróżnienie najlepszych sportowców Gminy Zelów w zawodach Szkolnego Związku Sportowego.

Była to dla nas miła okoliczność, gdyż na ogółem dwudziestu laureatów aż pięć statuetek przypadło uczniom Czwórki. A ich lista (w kolejności alfabetycznej) wraz z najważniejszymi osiągnięciami minionego roku przedstawia się następująco:
1. Adam Horoszkiewicz - (IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju Chłopców,
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców, IV miejsce
w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców, VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców).
2. Maksymilian Pogocki - (IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju Chłopców, VIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców, V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców,
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców,
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców, VII miejsce
w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców, VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych)
3. Wiktor Stanisławski - (IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju Chłopców,
VIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców,
VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców, XVII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych).
4. Przemysław Stawowczyk - (IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju Chłopców, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców, V miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców, VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców, 73 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych).
Aleksandra Walada - (III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Dziewcząt, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt, V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt, XII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, III miejsce w Mistrzostwach Zelowa w Piłce Koszykowej Dziewcząt.