Buczek, 15.06.2018 r.; organizator SZS


II miejsce


Skład drużyny:
Lena Zielińska, Lena Zelmozer, Nikola Żuber, Nikita Niewiadomska, Marcelina Grzelak, Oskar Wańdoch, Oskar Śmietański, Szymon Franc, Albert Brzostowicz, Oliwier Doliwa, Sandra Pawlak, Iga Stańka, Aleksandra Boroń, Zuzanna Daroch, Milena Trębacz, Oskar Żyszkiewicz, Cyprian Rudzki, Adrian Stankiewicz, Igor Stanisławski, Nikodem Joachimiak, Maja Bara, Julia Majewska, Kinga Zagrodzińska, Iga Majewska, Wiktoria Kuśmierowska, Bartosz Grabarz, Wojciech Tokarczyk, Marcin Wojciechowski, Brian Ibok, Igor Sobolewski, Julia Nowicka, Sylwia Morek, Wiktoria Madej, Nadia Jarkowska, Julia Trębacz, Bartosz First, Michał Cieślak, Wiktor Lodczyk, Miłosz Lewera, Szymon Badziak.
Do sukcesu przyczynili się również zawodnicy, którzy uczestniczyli w półfinale wojewódzkim, byli to:
Dominik Wójcik, Nikola Badziak, Julia Kluba, Zuzanna Fiuk, Weronika Sysio, Adam Otręba.