„W 1967 roku uczniowie czytali”

Jubileusz 50 - lecia naszej szkoły
101u
Termin: 29 październik 2017

„Za pomocą książek wielu staje się ludźmi uczonymi nawet poza szkołą,
bez książek zaś nikt nie wykształci się nawet w szkole i dlatego,
kto się ubiega o mądrość, ten księgi miłować powinien nad srebro i złoto”.
Jan Amos Komeński

 

Książki pierwszych uczniów wzbudziły wielkie zainteresowanie odwiedzających. Wśród książek uczniowie odnajdywali „Przygody wróbelka Elemelka”, „Baśnie”, „Kapelusz pełen bajek” czy „O pingwinie Kleofasku”.
Książki pierwszych uczniów naszej szkoły zaprezentowane na wystawie, uświadomiły oglądającym, że czytanie było, jest i będzie trendy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko – czytać, poznawać i poszerzać swoje horyzonty, niemal bez przerwy.

 

Wspierane przez iCagenda