„Lato, lato, lato czeka, razem z latem czeka rzeka,
razem z rzeką czeka las, a tam ciągle nie ma nas...”

Czytaj więcej...

Rok szkolny dobiegł końca i żegnamy kolejnych absolwentów naszego oddziału przedszkolnego.

Czytaj więcej...

Najlepsi uczniowie:

Średnia 5,36 i wzorowe zachowanie

Marta Pejga V a

Czytaj więcej...

Piętnaście lat temu, w kwietniu 2002 roku szóstoklasiści pisali pierwszy sprawdzian...
W roku obecnym wprowadzoną w 1999 roku reformę polskiej szkoły zastępuje kolejna reforma... Ustalone wzorce i rytuały odchodzą w przeszłość, a na naszych oczach budują się nowe tradycje.

Czytaj więcej...

W dniu 20 czerwca 2017 r. uczniowie klas piątych naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Ochotniczej Straży Pożarnej w Zelowie.

Czytaj więcej...

W dniu 19.06.2017 r. mł. asp. Marcin Pospiszył – funkcjonariusz Komisariatu Policji w Zelowie spotkał się z uczniami klas szóstych, aby omówić zasady bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku.

Czytaj więcej...

Tradycją klasy III a są „Słodkie niespodzianki”. Pod życzliwym okiem pani Anety, mamy Ariny i Doriana dzieci dekorowały według własnego pomysłu babeczki i mini torciki.

Czytaj więcej...

14 czerwca odbyła się wycieczka klasy II b i II d do gospodarstwa agroturystycznego w Konarzewie.

Czytaj więcej...

 

12 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały na wycieczkę do Teatru Lalek „Arlekin” w Łodzi na przedstawienie pt. „ Szary chłopiec”.

Czytaj więcej...

 

Uczniowie klas III oraz II a w niezwykle atrakcyjny sposób żegnają rok szkolny. Dzieci obejrzały film pt. „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Czytaj więcej...

W ramach realizowanej w 2017 r. akcji „Cała Polska czyta dzieciom” do wspólnego głośnego czytania dzieciom bajek i wierszy w Bibliotece Publicznej w Zelowie przyłączyli się kolejni wyjątkowi goście:

Czytaj więcej...

Trenujący pod okiem trenera Stanisława Kołodziejskiego w Łaskim Klubie Walki uczeń klasy VI a naszej szkoły Bartosz Pospiszył został Mistrzem Polski Kadetów w Kicboxingu.

Czytaj więcej...

„Świat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają...”

William Shakespeare

Czytaj więcej...

 

W dniu 6 czerwca 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły brały udział w XV Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych „Mali - Większym”.

Czytaj więcej...

6 czerwca 2017 r. uczniowie klasy IV a i IV b pojechali na wycieczkę do Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Pierwszym punktem programu był przejazd bryczkami drogą leśną w okolicach Smardzewic do ośrodka hodowli żubrów.

Czytaj więcej...