22 czerwca był dla większości uczniów w całej Polsce oraz ich nauczycieli najszczęśliwszym dniem w roku szkolnym.

Czytaj więcej...

21 czerwca 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego w oddziale przedszkolnym.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas y I b i III a wybrali się na wspaniałą i pełną atrakcji wycieczkę do DinoParku w Kołacinku koło Łodzi.

Czytaj więcej...

13 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały na wycieczkę do Teatru „Piccolo” w Łodzi na przedstawienie pt. „Złota kaczka i duch starego zamku”.

Czytaj więcej...

W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole realizowany był program edukacyjny pt. „Trzymaj formę!”, o haśle przewodnim „Aktywnie i zdrowo!” we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym dedykowany dla uczniów klas V i VI.

Czytaj więcej...

Dnia 13 czerwca 2018 roku uczennice z naszej szkoły brały udział w obchodach Światowego Dnia Ochrony Środowiska w Szkole Podstawowej im. mjr. Sucharskiego w Bujnach Szlacheckich.

Czytaj więcej...

12 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w finale XVI Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych „Mali - Większym”, który odbył się w Przedszkolu Edukacyjnym.

Czytaj więcej...

W czwartek 8 czerwca uczniowie klas III c i d pod opieką wychowawczyń byli na wycieczce w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

Czytaj więcej...

Dnia 08.06.2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w przedszkolnych zawodach ekologiczno - sportowych „Aktywni dla czystego powietrza”, które odbyły się w Przedszkolu Samorządowym nr 1 im. M. Konopnickiej w Zelowie.

Czytaj więcej...

W dniu 8 czerwca 2018 roku uczniowie klas szóstych uczestniczyli w ciekawym spotkaniu z funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Zelowie. St. asp. Marcin Świerczyński przeprowadził pogadanki na temat bezpiecznych zachowań podczas wakacji.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 7 czerwca 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły brały udział w XVI Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych „Mali - Większym”.

Czytaj więcej...

5 czerwca 2018 roku uczniowie klas II a i III c naszej szkoły udali się na wycieczkę do stolicy Polski.

Czytaj więcej...

Tegoroczny Dzień Dziecka przebiegał w naszej szkole nietypowo.

Czytaj więcej...

5 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły obchodziły wspólnie z dziećmi z innych placówek z terenu Zelowa Światowy Dzień Ochrony Środowiska, który odbywał się pod hasłem „Czyste powietrze mamy, gdy o środowisko dbamy”.

Czytaj więcej...