W maju 2019 r. dla uczniów klas I - III naszej szkoły odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Mój wymarzony zawód".

Czytaj więcej...

13 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego były w Teatrze „Pinokio” w Łodzi na przedstawieniu pt: „Świnki 3”.

Czytaj więcej...

11 czerwca 2019 r. uczniowie klas V oraz uczestnicy koła „Biologia drogą eksperymentu” wzięli udział w wycieczce autokarowej do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy I a z wychowawczynią Izabelą Król wysłali list do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej - Pana Andrzeja Dudy.

Czytaj więcej...

W czerwcu nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej kampanii „Płytka wyobraźnia to kalectwo”, której inicjatorem i organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

Czytaj więcej...

10.06.2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w przedszkolnych zawodach sportowych pod hasłem „Nie marnujemy wody”, które odbyły się w Przedszkolu Samorządowym nr 1 im. M. Konopnickiej w Zelowie.

Czytaj więcej...

W dniu 6 czerwca uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wycieczce do Ochotniczej Straży Pożarnej w Zelowie.

Czytaj więcej...

5 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły obchodziły wspólnie z dziećmi z innych placówek z terenu Zelowa Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

Czytaj więcej...

4 czerwca mali aktorzy z oddziału przedszkolnego z naszej szkoły wzięli udział w XVII Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych im. Jana Amosa Komeńskiego.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły już po raz trzeci uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon”.

Czytaj więcej...

W dniu 04.06.2019 r. asp. sztab. Marcin Świerczyński – funkcjonariusz Komisariatu Policji w Zelowie spotkał się z uczniami klas szóstych, aby omówić zasady bezpiecznych zachowań podczas wakacji.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy II a 30 maja 2019 r. brali udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w pizzerii Fenix w Zelowie.

Czytaj więcej...

W maju 2019 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Biologiczny pod nazwą „O lesie prawie wszystko” przeznaczony dla uczniów klas IV – VI.

Czytaj więcej...

W dniu 14.05.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Leśne inspiracje gminy Zelów” zorganizowanego dla uczniów klas IV – VI przy udziale środków finansowych Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przeznaczonych na realizację zadań edukacji ekologicznej.

Czytaj więcej...