Bełchatów, 07.06.2022 r.; organizator: SZS

I miejsce - dziewczęta (awans do półfinału wojewódzkiego)

Skład drużyny:
Amelia Okoniak, Nicola Marciniak, Maja Dobroszek, Kinga Lotczyk, Patrycja Wrzesiak.
Rezerwowa: Kaja Marynowska.

III miejsce - chłopcy

Skład drużyny:
Kacper Drobniewski, Mateusz Drozdowski, Jimmy Ibok, Patryk Mielczarek, Tomasz Mikołajczyk.

Rezerwowy: Szymon Waga

 

Bełchatów, 02.06.2022 r.; organizator: SZS

VII miejsce - dziewczęta

Skład drużyny:
Dominika Lotczyk, Aleksandra Buresz, Sylwia Morek, Nadia Jarkowska, Klaudia Kardas, Otylia Jersak, Nikola Muras, Julia Nowicka, Adrianna Szafran, Julia Trębacz, Julia Kluba, Wiktoria Madej, Simona Owczarek, Anna Wożniak.

VIII miejsce - chłopcy

Skład drużyny:
Igor Mielczarek, Wiktor Gawlik, Michał Cieślak, Miłosz Lewera, Wiktor Lodczyk, Tomasz Sowiak, Kacper Tomaszczyk, Igor Sobolewski, Adam Grodzki, Oliwier Przywojski, Bartosz Groński, Filip Maksymowicz, Oskar Macek, Igor Gocałek, Igor Niewiadomski, Bartosz First.

Bełchatów, 31.05.2022 r.; organizator: SZS

II miejsce - dziewczęta

Skład drużyny:
Aleksandra Buresz, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Julia Trębacz.

II miejsce - chłopcy

Skład drużyny:
Wiktor Lodczyk, Michał Cieślak, Wiktor Gawlik, Igor Mielczarek.

 

Pajęczno, 17.05.2022 r.; organizator: SZS

 III miejsce

Skład drużyny:
Dominika Lotczyk, Aleksandra Buresz, Nadia Jarkowska, Klaudia Kardas, Weronika Sztanka, Otylia Jersak, Nikola Muras, Adrianna Szafran, Julia Trębacz, Amelia Trojanowska.

 

Bełchatów, 13.05.2022 r.; organizator: SZS

Awans do finału wojewódzkiego!

Skład drużyny dziewcząt:
Dominika Lotczyk, Aleksandra Buresz, Sylwia Morek, Nadia Jarkowska, Klaudia Kardas, Weronika Sztanka, Otylia Jersak, Nikola Muras, Julia Nowicka, Adrianna Szafran, Julia Trębacz, Julia Kluba, Wiktoria Madej, Anna Woźniak.

Skład drużyny chłopców:
Igor Mielczarek, Wiktor Gawlik, Michał Cieślak, Miłosz Lewera, Tomasz Sowiak, Kacper Tomaszczyk, Igor Sobolewski, Adam Grodzki, Szymon Badziak, Oliwier Przywojski, Brian Ibok, Bartosz Groński, Filip Maksymowicz, Tomasz Sowiak, Oskar Macek, Bartosz First.

 

Bełchatów, 11.05.2022 r.; organizator: SZS

II miejsce - dziewczęta (awans do półfinału wojewódzkiego)

Skład drużyny:
Kinga Zagrodzińska, Antonina Bednarek, Weronika Olszewska, Amelia Okoniak, Nicola Marciniak.

II miejsce - chłopcy (awans do półfinału wojewódzkiego)

Skład drużyny:
Wojciech Tokarczyk, Igor Stanisławski, Bartosz Grabarz, Mateusz Gwiazdowski, Adrian Stankiewicz.

 

Zelów, 10.05.2022 r.; organizator: SZS

I miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego

Skład drużyny:
Dominika Lotczyk, Aleksandra Buresz, Sylwia Morek, Nadia Jarkowska, Klaudia Kardas, Weronika Sztanka, Otylia Jersak, Nikola Muras, Julia Nowicka, Adrianna Szafran, Julia Trębacz, Amelia Trojanowska.

Bełchatów, 09.05.2022 r.; organizator: SZS

II miejsce

Skład drużyny:
Michał Cieślak, Szymon Badziak, Miłosz Lewera, Jakub Moszyński, Igor Gocałek, Igor Sobolewski, Kacper Tomaszczyk, Szymon Trojanowski, Igor Niewiadomski, Brian Ibok, Igor Stankiewicz, Filip Zawiasa.

 

Wolbórz, 21.04.2022 r.; organizator: LZS

Nasi uczniowie w poszczególnych kategoriach biegowych zajęli następujące miejsca:
2. Amelia Okoniak
7.
Wiktor Lodczyk
8.
Nicola Marciniak
11.
Bartosz Grabarz i Tomasz Sowiak
20.
Stanisław Sowała
24.
Szymon Malinowski

 

Bełchatów, 12.04.2022 r.; organizator: SZS

X miejsce - dziewczęta

Skład drużyny:
Nadia Jarkowska, Sylwia Morek, Nikola Muras, Julia Nowicka, Weronika Sztanka. Adrianna Szafran.
Rezerwowe: Aleksandra Buresz, Klaudia Kardas,

VIII miejsce - chłopcy

Skład drużyny:
Michał Cieślak, Szymon Badziak, Wiktor Lodczyk, Oskar Macek, Tomasz Sowiak, Igor Sobolewski.
Rezerwowy: Miłosz Lewera, Kacper Tomaszczyk.

 

Bełchatów, 12.04.2022 r.; organizator: SZS

X miejsce - grupa starsza dziewcząt

Skład drużyny:
Badziak Nikola, Bednarek Antonina, Lena Karolczyk, Weronika Olszewska, Kinga Zagrodzińska, Milena Trębacz.

 

Bełchatów, 08.04.2022 r.; organizator: SZS

I miejsce - grupa dziewcząt (awans do finału wojewódzkiego)

Skład drużyny:
Aleksandra Buresz, Nadia Jarkowska, Klaudia Kardas, Sylwia Morek, Nikola Muras, Julia Nowicka, Weronika Sztanka.

I miejsce - grupa chłopców (awans do finału wojewódzkiego)

Skład drużyny:
Michał Cieślak, Szymon Badziak, Miłosz Lewera, Tomasz Sowiak, Kacper Tomaszczyk, Igor Sobolewski.
Rezerwowy: Brian Ibok.

Bełchatów, 08.04.2022 r.; organizator: SZS

I miejsce - grupa starsza dziewcząt (awans do finału wojewódzkiego)

Skład drużyny:
Badziak Nikola, Bednarek Antonina, Lena Karolczyk, Weronika Olszewska, Kinga Zagrodzińska, Milena Trębacz.
Rezerwowa: Maria Wolna

II miejsce - grupa młodsza dziewcząt

Skład drużyny:
Maja Głowacka, Wiktoria Kluska, Amelia Okoniak, Kinga Lotczyk, Nikola Marciniak, Patrycja Wrzesiak.
Rezerwowa: Maja Dobroszek.

II miejsce - grupa młodsza chłopców

Skład drużyny:
Jimmy Ibok, Miłosz Kubiak, Jakub Ciosiński, Szymon Malinowski, Adam Tabaszowski, Stanisław Sowała.
Rezerwowy: Kacper Drobniewski.

III miejsce - grupa starsza chłopców

Skład drużyny:
Szymon Doliiwa, Szymon Franc, Igor Stanisławski, Adrian Stankiewicz, Igor Pospiszył, Wojciech Zawiasa.
Rezerwowi: Patryk Hynas, Jakub Wrzesiak, Antoni Mikołajczyk, Oskar Śmietański.

 

Zelów, 25.03.2022 r.; organizator: SZS

II miejsce

Skład drużyny:
Nina Błoch, Kewin Dobieszek, Sara Dymińska, Filip Franc, Julia Kłeczek, Ewa Kulka, Igor Soboski, Matylda Stępnik, Marcel Szulada, Franciszek Tosik, Feliks Bistuła, Aleksandra Boczkiewicz, Łucja Chrzanowska, Pola Hofman, Szymon Kowalczyk, Wojciech Nowicki, Miłosz Pospiszył, Hanna Romkowska, Sara Selerowicz, Marcel Wypych, Julia Durka, Maja Głowacka, Jimmy Ibok, Kornel Kazimierczak, Maja Kluba, Wiktoria Kluska, Tomasz Mikołajczyk, Stanisław Sowała, Michał Stańka, Patrycja Wrzesiak, Maja Dobroszek, Kacper Drobniewski, Mateusz Drozdowski, Miłosz Kubiak, Kinga Lotczyk, Szymon Malinowski, Nikola Marciniak, Amelia Okoniak, Klaudia Rzewnicka, Adam Tabaszowski.

 

Bełchatów, 18.03.2022 r.; organizator: SZS

III miejsce

Skład drużyny:

Igor Mielczarek, Wiktor Gawlik, Wiktor Lodczyk, Michał Cieślak, Miłosz Lewera, Tomasz Sowiak, Kacper Tomaszczyk, Szymon Trojanowski, Jakub Moszyński, Igor Gocałek, Igor Sobolewski, Adam Grodzki.